O stronie

Czy wiesz, że . . .
. . . serwis “ulica Półwiejska w Poznaniu” umożliwia zaprezentowanie informacji kontaktowych i skróconej oferty Twojej firmy oraz dopasowanie jej do odpowiedniej kategorii branżowej całkowicie bezpłatnie? Nawet działania na tak małą skalę mogą spowodować wielkie zmiany w Twojej firmie. Serwis powstał z myślą o użytkownikach Internetu, mieszkających w Poznaniu oraz osób przybywających spoza miasta. W katalogu przedstawione są oferty wszystkich firm z ulicy Półwiejskiej, podzielonych na kategorie widoczne w lewej kolumnie strony. Poznański DEPTAK jest miejscem bardzo zróżnicowanym pod względem dostępnych towarów i usług. W tutejszych sklepach można się modnie ubrać, w restauracjach dobrze zjeść, a w kawiarniach napić bardzo dobrze parzonej kawy. Można też posłuchać i zakupić najnowszą muzykę oraz zachwycać się widokiem wizytówki miasta, jaką jest Stary Browar. W przypadku, kiedy będzie potrzeba nocowania, to tutejsze hotele mają super atut, jakim jest lokalizacja w samym centrum Poznania. Ulica Półwiejska jest miejscem gdzie obsługa i jakość sprzedawanych towarów, czy usług stoi na najwyższym poziomie. Założeniem serwisu jest zgromadzenie w jednym miejscu jak największej ilości informacji, dotyczących firm z ulicy Półwiejskiej. Zamieszczone informacje mają charakter handlowo-usługowy, kulturalny i turystyczny, ale przede wszystkim darmowy. Jednym słowem wszystko, co dotyczy życia codziennego na poznańskim DEPTAKU. Zespół serwisu jest otwarty na wszelkie sugestie dotyczące witryny “Ulica Półwiejska w Poznaniu” i zaprasza do czynnego udziału w tworzeniu treści strony. W celu dodania nowych lub aktualizacji bieżących treści prosimy o przesłanie informacji poprzez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto dołączyć do bazy firm z ulicy Półwiejskiej?

Zadowolenie i satysfakcja

Większość ludzi pragnie dobrego samopoczucia i wyglądu. Handel na ulicy Półwiejskiej stwarza ogromne możliwości odniesienia sukcesu finansowego. Najbardziej istotne jest to, że „Poznański Deptak”:

  • mieści się w centrum miasta Poznania
  • posiada bezpośrednią łączność z każdego miejsca w Poznaniu
  • umożliwia dostęp do wszystkich usług, produktów i ciekawych miejsc pod względem rozrywkowym i turystycznym w jednej lokalizacji

Obecność w katalogu

A co się dzieje, kiedy informacje o Twojej firmie zostaną dodane do katalogu?

  • zwiększa się liczba potencjalnych klientów
  • konkurencja zostaje w tyle
  • dane kontaktowe są dostępne w łatwy i szybki sposób
  • zwiększa się popularność produktu lub usługi
  • podnosi się prestiż firmy

Najwyższa pozycja

Najkorzystniej jest, kiedy firmowa strona WWW znajduje się w pierwszej trójce w wynikach wyszukiwania. Niestety pozycjonowanie i optymalizacja strony generuje spore koszty i znacząco obciąża firmowy budżet. Obecność w katalogu gwarantuje miejsce w pierwszej trójce dla większości fraz w połączeniu ze słowem „półwiejska”. Co to daje?

  • zwiększa potencjalny ruch na stronie firmy, a co za tym idzie wzrost przychodu.
  • informacje o danych Twojej firmy trafiają do ludzi najbardziej zainteresowanych produktem lub usługą

Darmowy informator handlowo-usługowy

W dobie dynamicznie rozwijającego się Internetu nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której osoba prywatna lub wysoko ceniąca się firma nie miała własnej strony WWW. Niestety samo istnienie w sieci już nie wystarcza, ponieważ należy się zatroszczyć o jej odpowiednie rozreklamowanie.

Serwis "ulica Półwiejska w Poznaniu" umożliwia w łatwy i bezpłatny sposób zaprezentowanie danych teleadresowych w tym adresu internetowego jako łącza bezpośredniego. Znaczenie internetowych źródeł informacji oraz możliwości robienia zakupów w życiu codziennym rośnie z miesiąca na miesiąc. Nikogo nie trzeba przekonywać, że obecność w sieci to rzeka płynących korzyści. W Internecie można zaistnieć na wiele różnych sposobów, a wybór odpowiedniej formy przekazu zależy od tego, kto jest odbiorcą i jakie treści chcemy prezentować.